Випускник Університету прочитав на кафедрі ММП лекцію «Національна модель економічного розвитку Японії»

Кафедра ММП Львівської політехніки
на лекції Юрія Наумця

В межах дисципліни «Економіка зарубіжних країн», яку викладають на кафедрі менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка» професор Л.І. Чернобай, доцент Н.І. Дуляба та асистент Г.В. Лема, було проведено лекцію на тему «Національна модель економічного розвитку Японії». Її прочитав випускник Львівської політехніки Юрій Григорович Наумець, який близько 20 років провадить дослідження у сфері японського менеджменту.

Особливе значення для студентів спеціальності «Міжнародна економіка» (IV курс), присутніх на цій лекції, мала структурована інформація про сучасний стан та перспективи розвитку економіки Японії.

на лекції Юрія Наумця на лекції Юрія Наумця на лекції Юрія Наумця