Тернопільський випускник із 200-бальним результатом ЗНО з фізики хоче вчитися у Львівській політехніці

За матеріалами газети «Урядовий кур’єр»
 Олег Салюк

На Тернопільщині 200 балів з математики та фізики здобули п’ятеро випускників. Усі навчалися в різних освітніх закладах обласного центру.

Випускник Тернопільської спеціалізованої школи № 5 із поглибленим вивченням іноземних мов Олег Салюк під час ЗНО з фізики домігся 200 балів. Олег розповідає, що природничі науки йому подобалися із самого дитинства. З восьмого класу представляв рідну школу на різних етапах всеукраїнської олімпіади з фізики, посідав призові місця.

– Мені допомогло те, що я фізикою цікавився й разом з учителем встиг пройти більшість тем. Тому на карантині було небагато матеріалу, який здебільшого сам опрацьовував, – ділиться думками випускник. Він не приховує, що під час складання ЗНО з фізики був упевнений: результат його задовольнить.

Олег Салюк варіант навчання у рідному місті не відкидає, але у пріоритеті має Національний університет «Львівська політехніка». Тут хотів би здобувати знання з архітектури.