11 квітня 2024 року в Головному управлінні статистики у Львівській області відбувся семінар на тему «Використання статистичної інформації в навчальному процесі» зі студентами ІІ курсу групи ЕВ-23 спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка».
Семінар організували та провели доцентка кафедри менеджменту організацій Ольга Корицька та начальниця відділу поширення інформації, комунікацій з користувачами та громадськістю Головного управління статистики у Львівській області Оксана Голод.
Студенти дізналися про подання офіційної державної статистичної інформації в публікаціях та на сайті обласного управління статистики та Державної служби статистики України. Під час семінару присутні ознайомилися з базами даних статистичної інформації на сайті Головного управління статистики у Львівській області: «СтатБанк», «Зовнішня торгівля», «Транскордонна статистика».
Особливе зацікавлення викликали в учасників семінару сучасне подання статистичної інформації в інтерактивних продуктах, підготовлених Головним управлінням статистики у Львівській області: «Львівська область в цифрах», «Львівська область в Україні».
Студенти активно обговорювали найпопулярніші імена з бази даних «Статистика імен».
На завершення семінару студентам запропонували заповнити анкету щодо використання статистичної інформації в навчальному процесі.
![Фото з екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/17/para/gallery/mo-024.jpg?itok=GL5a3nSb)
![Фото з екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/17/para/gallery/mo-035.jpg?itok=ba18vV3s)
![Фото з екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/17/para/gallery/mo-045.jpg?itok=FW9opBi3)
![Фото з екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/17/para/gallery/mo-053.jpg?itok=5fDd7dQz)
![Фото з екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/17/para/gallery/mo-06.png?itok=1Y3vX8o4)
![Фото з екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/17/para/gallery/mo-07.png?itok=dMbti7Ox)
![Фото з екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/17/para/gallery/mo-083.jpg?itok=VFAmyn-X)
![Фото з екскурсії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/17/para/gallery/mo-015.jpg?itok=zqJxnST5)