Викладачки Львівської політехніки взяли участь у стипендіальній програмі імені Лейна Кіркланда в Польщі

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Фото із вручення дипломів

Впродовж 2022–2023 навчального року викладачі Національного університету «Львівська політехніка» взяли участь у стипендіальній програмі імені Лейна Кіркланда, яка вже багатьох років підтримує індивідуальний розвиток молодих, цілеспрямованих та активних громадян держав Східної Європи, Південного Кавказу і Центральної Азії.

Випускниками програми стали:

• асистентка кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти, к.ю.н. Майя Пивовар (м. Краків, Ягеллонський університет);
  • доцентка кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку, к.е.н. Олена Познякова (м. Люблін, Університет імені Марії Кюрі-Склодовської);
  • доцентка кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини Інституту гуманітарних та соціальних наук, к.і.н. Ірина Гнідик (м. Люблін, Університет імені Марії Кюрі-Склодовської).

Офіційне вручення дипломів відбулось у Варшаві в кінці червня.