Викладачки кафедри туризму ІСТР взяли участь у Самміті Прогресильних освітян

Кафедра туризму Львівської політехніки
Фото із заходу

Викладачки кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Марія Лущик, Ярослава Москвяк та Мар’яна Сеньків взяли участь у Самміті Прогресильних освітян.

• З вітальним словом до більш ніж 400 офлайн та онлайн учасників-освітян звернулися засновник громадської організації «Прогресильні» Богдан Ференс та співзасновниця організації Галина Красовська.
  • Зі словами підтримки та солідарності з викладачами України виступила депутатка Європейського парламенту Алісія Хомс.
  • Координатори громадської організації Костянтин Большов та Євгенія Шелест презентували напрями діяльності «Прогресильних».
  • Португальський політик, член Європейського парламенту від Соціалістичної партії з 2022 року (Комітет культури і освіти) Жоао Альбукерке висловив захоплення українцями.
Афіша заходу Програма заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу