Викладачка кафедри теорії права та конституціоналізму ІППО стажувалася в Ягеллонському університеті у Кракові

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Фото зі стажування в Польщі

1–5 квітня 2024 року відбулося стажування доцентки кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки к.ю.н. Олени Ромців на кафедрі місцевого самоврядування факультету права та адміністрації Ягеллонського університету (м. Краків, Польща).

Під час проходження стажування та зустрічі із завідувачем кафедри місцевого самоврядування професором Марком Мончинським та іншими викладачами кафедри було реалізовувано практичні аспекти за тематикою стажування, здійснено обмін досвідом викладацької діяльності, обговорено можливості щодо підготовки спільних публікацій та напрямів подальшої наукової співпраці з польськими колегами.

Фото зі стажування в Польщі Фото зі стажування в Польщі