Викладачка кафедри ІМКС провела онлайн-лекцію на тему Голодомору для української громади в Йорданії

Кафедра історії, музеєзнавства і культурної спадщини
Скріншот з онлайн-лекції

6 листопада кандидат історичних наук, викладачка кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки Олена Ганусин провела лекцію в режимі live-трансляції на платформі Facebook для української громади в Йорданії на тему «Голодомор: історія, пам’ять, травма». Представники української громади в Йорданії зараз активно цікавляться українською історією та культурою, особливо темами періоду сталінських репресій.

У лекції акцентовано на фактах, які доводили, що голод 1932–1933 років був штучним; на механізмах геноциду, який провадив радянський режим щодо українців. Тому тема Голодомору, його причин і травматичних наслідків є надзвичайно важливою в сучасних умовах російсько-української війни, коли знову актуалізуються такі поняття як «геноцид», «злочини проти людяності», «хлібний терор».