Викладачка ІСТР провела віртуальний тур Львовом для студентів Університету штату Пенсильванія

Кафедра екологічної безпеки та природоохоронної діяльності
Марія Руда провела онлайн-тур

У час заборон та карантинних обмежень ми маємо небагато можливостей для всіляких активностей. Такі умови – це виклики, особливо, якщо в рамках Зимової міжнародної школи «Екологічна безпека України: виклики чи можливості?» навчаються студенти з Університету штату Пенсильванія, США.

Саме тому Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка» організував для учасників Школи віртуальний тур містом. Викладачка кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності Марія Руда провела такий тур, використовуючи онлайн-трансляцію на платформі Zoom.

Студенти із США признались, що вражені архітектурою нашого міста. Обираючи зимову школу в Україні, вони очікували чогось нового та незвичного, але культура й історія міста Львова та Національного університету «Львівська політехніка» перевершила їхні очікування, зізнався Джастін Куртц – студент Зимової міжнародної школи.

На цьому викладачі та студенти Інституту не планують зупинятись, а тому обіцяють ще багато сюрпризів для гостей із США.

Марія Руда провела онлайн-тур Марія Руда провела онлайн-тур Марія Руда провела онлайн-тур