Викладачка і студент ІППО були учасниками міжнародної конференції в Ягеллонському університеті

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

Впродовж 20–21 вересня 2024 року в стінах Ягеллонського університету відбулась викладацько-студентська конференція під назвою «Місцеве самоврядування – сьогодення та перспективи». Захід було спільно організовано кафедрами адміністративного права та місцевого самоврядування факультету права та адміністрації.

Участь в конференції взяли доцентка кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Майя Пивовар і студент четвертого курсу ІППО Ілля Курашов. Було обговорено низку актуальних питань щодо функціонування та викликів місцевого самоврядування в період війни в Україні, а також його перспективи розвитку в транскордонному вимірі.

Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції