Викладачі Університету взяли участь у роботі секційних комісій студентської наукової конференції у Вроцлаві

Кафедра хімічної інженерії Львівської політехніки
на студентській науковій конференції у Вроцлаві

Викладачі Національного університету «Львівська політехніка», доцент кафедри хімічної інженерії Інституту хімії та хімічних технологій Олександр Іващук та асистент кафедри адміністративного та інформаційного права Інституту права та психології Роман Радейко, взяли участь у роботі секційних наукових комісій ХVI студентської наукової конференції (16th Student’s Science Conference), що відбулась 19–22 вересня 2018 року в місті Вроцлаві (Польща).

Цей науковий захід, який традиційно організовує Вроцлавська політехніка, має на меті презентацію дослідницьких досягнень та обмін досвідом між студентами різних країн. Цьогоріч у конференції брали участь представники Польщі, України, Латвії та Угорщини.