Викладачі та студенти Техніко-економічного коледжу ознайомились із сучасним теплотехнічним обладнанням

Техніко-економічний фаховий коледж Львівської політехніки
Фото з екскурсії

Викладачі та студенти IV курсу Техніко-економічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» побували на екскурсії в модернізованій районній котельні Львівського міського комунального підприємства «Залізничнетеплоенерго», де ознайомились із сучасним обладнанням і дізнались про конкретні дії з економії теплової енергії. Слід зазначити, що екскурсію проводили випускники коледжу.

Студенти ІІ, ІІІ і IV курсів долучилися до брифінгу про енергоефективність теплотехнічного обладнання та перспективи розвитку альтернативної енергетики за участю технічного спеціаліста, інженера з роботи із проєктами фірми Kermi.