Викладачі та студенти кафедри ЖЗМК продовжують діяльність у рамках гранту Вишеградської четвірки

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Фото з відвідин Словаччини

Викладачі та студенти кафедри журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки продовжують активну діяльність у межах імплементації освітнього ґранту № 22310314 «Журналістська освіта в країнах Вишеградської четвірки та Україні: посилення співпраці» за кошти Вишеградського Фонду.

Програма наповнена цікавими тренінгами, відвідуваннями практичних занять, екскурсіями по Університету Кирила і Мефодія (м. Трнава, Словаччина).

Фото з відвідин Словаччини Фото з відвідин Словаччини Фото з відвідин Словаччини Фото з відвідин Словаччини Фото з відвідин Словаччини Фото з відвідин Словаччини Фото з відвідин Словаччини