Викладачі та студенти кафедри туризму ІСТР взяли участь у вебінарі «Інформаційне волонтерство у Вікіпедії»

Кафедра туризму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-семінару

За підтримки громадської організації «Вікімедіа Україна» 14 березня відбувся вебінар «Інформаційне волонтерство у Вікіпедії: як долучитися», у якому взяли участь студенти кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Романа Мох, Ярина Мелянчук, Марія Кияниця, Аліна Вірьовкіна, Вікторія Бурмеха і викладачі Мар’яна Сеньків та Ольга Недзвецька.

На фоні російського вторгнення кожен і кожна робить що може, аби захистити Україну, українську мову та культуру. Один із корисних способів інформаційного волонтерства – наповнення Вікіпедії. Саме про це й говорили під час вебінару.

Скріншот з онлайн-семінару Скріншот з онлайн-семінару Скріншот з онлайн-семінару