За підтримки громадської організації «Вікімедіа Україна» 14 березня відбувся вебінар «Інформаційне волонтерство у Вікіпедії: як долучитися», у якому взяли участь студенти кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Романа Мох, Ярина Мелянчук, Марія Кияниця, Аліна Вірьовкіна, Вікторія Бурмеха і викладачі Мар’яна Сеньків та Ольга Недзвецька.
На фоні російського вторгнення кожен і кожна робить що може, аби захистити Україну, українську мову та культуру. Один із корисних способів інформаційного волонтерства – наповнення Вікіпедії. Саме про це й говорили під час вебінару.
![Скріншот з онлайн-семінару](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/3/15/para/gallery/tur-1.png?itok=Od1YMjvu)
![Скріншот з онлайн-семінару](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/3/15/para/gallery/tur-3.png?itok=iY_MmW_1)
![Скріншот з онлайн-семінару](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2022/3/15/para/gallery/tur-4.png?itok=vbLkR3xt)