Викладачі кафедри ЗМД взяли участь у засіданні Комітету з питань зовнішньоекономічної діяльності при ЛТПП

Кафедра ЗМД Львівської політехніки
засідання Комітету при ЛТПП

11 липня 2018 року у конференц-залі Львівської торгово-промислової палати відбулось засідання Комітету з питань зовнішньоекономічної діяльності, участь у якому взяли завідувач кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Ольга Мельник і доцент кафедри Андрій Тодощук.

Під час заходу обговорювали проблеми і перспективи впровадження «єдиного вікна» на митниці, ситуацію з дозволами на здійснення перевезень пасажирів і вантажів у міжнародному сполученні автомобільним транспортом територією іноземних держав, а також ділові місії для українських експортерів Урядового Офісу з просування експорту.

Окремо експерти розглянули деякі питання роботи Комітету з питань зовнішньоекономічної діяльності Львівської ТПП у 2018 році.

засідання Комітету при ЛТПП