Викладачі кафедри ЗМД взяли участь у тренінгу Еразмус+ КА1 з агропідприємництва в Грузії

Кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності
Фото із тренінгу

3–10 травня 2022 року викладачі кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Наталія Горбаль, Уляна Моторнюк та Марта Злотнік взяли участь у тренінгу Erasmus+ «Новий світ, нове мислення, новий старт: агропідприємництво та агротерапія» (2020-2-8E05-KA105-002971) у Грузії.

Метою цього проєкту було:

• поширення знань, умінь та навичок про підприємництво, сталий розвиток і сільське господарство;
  • пропагування здорового способу життя, демократичних цінностей, взаєморозуміння та міжнародної співпраці.

Тренінг було організовано у форматі learning by doing, а учасниками стали представники 10 країн (Азербайджан, Бельгія, Білорусь, Грузія, Іспанія, Польща, Португалія, Норвегія, Франція, Україна).

Львівські політехніки висловлюють щиру подяку організаторам – JOETZvzw (Belgium) та Newton NGO (Georgia) – за запрошення на надзвичайно цікавий і корисний захід, особливо актуальний із погляду реалізації кафедрою ЗМД гранту Еразмус+ імені Жана Моне «Конкурентоспроможність ЄС: циркулярна економіка».

Афіша тренінгу Фото із тренінгу Фото із тренінгу Фото із тренінгу