15–16 жовтня 2018 року викладачі кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Наталія Горбаль і Зоряна Двуліт взяли участь у міжнародному воркшопі «Challenges of the Scientific and Technological Evolution for the Export Control Systems» у місті Тбілісі, Грузія, організованому Українським науково-технологічним центром за фінансової підтримки ЄС.
Понад 80 учасників із країн ГУАМ і ЄС проаналізували теоретичні та прикладні аспекти ефективності систем експортного контролю задля забезпечення сталого розвитку регіону.
![на міжнародному воркшопі в Грузії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/9/para/gallery/zmdworktbil-2018-0.jpg?itok=QJnfKeaO)
![на міжнародному воркшопі в Грузії](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/9/para/gallery/zmdworktbil-2018.jpg?itok=aVzp9Gks)