Викладачі кафедри ТПК разом зі студентською молоддю провели профорієнтаційні зустрічі з майбутніми абітурієнтами

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Фото із заходів

Студенти І курсу Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» (Діана Гансевич, Богдан Гавран, Ігор Георгіца, Валерій Данів, Юліана Кузів, Назарій Миган, Марта Сливка, Юрій Щудло) під керівництвом доцента кафедри теорії права та конституціоналізму, д.ю.н. Лілії Ярмол провели профорієнтаційну роботу серед школярів випускних класів в освітніх навчальних закладах, де вони раніше навчалися, а саме у:

• Верхньогаївській гімназії їм. Маркіяна Шашкевича (Львівська область);
  • Дрогобицькому ліцеї Дрогобицької міської ради Львівської області;
  • Зарудянській гімназії Зборівської міської ради;
  • Завалівській ЗОШ І–ІІІ ступенів (Тернопільська область);
  • Ліцеї міжнародних відносин імені В. Стуса (м. Львів);
  • Підмихайлівському ліцеї Новицької сільської ради об’єднаної територіальної громади (Івано-Франківська область);
  • СЗШ № 29 м. Львова;
  • СЗШ № 97 м. Львова;
  • Стоянівській ЗОШ І-ІІІ ступенів (Львівська область).

Студенти розповідали про структуру, освітню діяльність ІППО, про свої позитивні враження щодо навчання в Національному університеті «Львівська політехніка» й запрошували школярів у майбутньому стати студентами одного з найпрестижніших навчальних закладів світу.

Підсумком проведеної роботи стала зацікавленість школярів щодо перспективи навчання в Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки.

Фото із заходів Фото із заходів