Викладачі кафедри ТПК разом зі студентами-правниками взяли участь у міжнародній конференції в Польщі

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-конференції

8 грудня 2023 року на базі кафедри конституційного права факультету права та адміністрації Університету імені Марії Кюрі-Склодовської в Любліні відбулася Третя міжнародна викладацько-студентська конференція «Участь громадянського суспільства в законотворчих процесах в Польщі та Україні».

Участь у конференції взяли і представники кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки: викладачі к.ю.н. Майя Пивовар та Оксана Баскакова і студенти – здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти Святозар Жежеря, Андрій Благий та Юрій Крась.