Викладачі кафедри теорії права та конституціоналізму разом із студентами ІППО відвідали Львівську міську раду

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Фото з відвідин ЛМР

21 березня 2024 року у великій сесійній залі Львівської міської ради відбулась відкрита зустріч викладачів і студентів-юристів першого та другого курсів Інституту права, психології та інноваційної освіти з депутатами ЛМР. У заході взяли участь викладачі кафедри теорії права та конституціоналізму – асистенти Олег Сорочкін та Майя Пивовар.

Майбутні правники цікавились особливостями та власним досвідом депутатської діяльності, а також практичними аспектами функціонування місцевого самоврядування. Окрім того, активно обговорювали питання про важливість участі жителів Львівської громади в реалізації ними партисипативної демократії за допомогою місцевих ініціатив та громадських слухань.

Щиро дякуємо організаторам за цікавий захід!

Фото з відвідин ЛМР Фото з відвідин ЛМР Фото з відвідин ЛМР