Викладачі кафедри ТБСФБ видали серію словників спеціалізованої термінології

Кафедра технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології
Обкладинки видань

Цьогоріч викладачі кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки опублікували серію словників спеціалізованої термінології та визначень для забезпечення навчального процесу студентів спеціальностей 162 «Біотехнології та біоінженерія» і 226 «Фармація, промислова фармація».

• Короткий словник біотехнологічних термінів та визначень: навчальний посібник / М. С. Курка, І. Р. Бучкевич, Н. Є. Стадницька. – Львів: Левада, 2022. – 150 c.
  • Короткий словник ботанічних термінів: навчальний посібник / Н. Є. Стадницька, О. З. Комаровська-Порохнявець, Д. Б. Баранович. – Львів: Левада, 2022. – 266 c.
  • Словник з управління та економіки фармації (організація та економіка фармації, фармацевтичний менеджмент та маркетинг, фармацевтичне товарознавство, система якості у фармації): словник / А. М. Кричковська, Л. Р. Журахівська, Н. Я. Монька, В. І. Лубенець. – Львів: Левада, 2022. – 168 c.
Обкладинка видання Обкладинка видання Обкладинка видання Обкладинки видань