Викладачі Львівської політехніки пройшли курс підвищення кваліфікації IBM Data Science Bootcamp

Кафедра програмного забезпечення Львівської політехніки
Викладачі пройшли курс IBM Data Science Bootcamp

Незважаючи на літню спеку та період відпусток, викладачі Національного університету «Львівська політехніка» активно вдосконалюють свою майстерність, щоб їхні студенти могли отримати найсучасніші знання та навички з новітніх засобів і технологій, які затребувані на світовому ринку праці.

Зокрема, викладачі кафедри програмного забезпечення (В.С. Яковина, Т.О. Коротєєва, Р.Б. Тушницький), кафедри систем штучного інтелекту (О.Б. Вовк, Ю.П. Кривенчук, Н.І. Мельникова) та кафедри прикладної математики (В.І. Алєксєєв, П.І. Топилко) пройшли інтенсивний курс підвищення кваліфікації IBM Data Science Bootcamp англійською мовою з провідними фахівцями data science компанії IBM – Saeed Aghabozorgi та Polong Lin.

Інтенсивний тренінг завершився складним сертифікаційним іспитом, так само англійською мовою, який представники Університету склали на відмінно.

Висока кваліфікація викладачів кафедри програмного забезпечення підтверджена сертифікатами компанії IBM та Intela Education, які вперше у світі створені із використанням найновішої технології блокчейн.