Викладачі кафедри містобудування ІАРД здобули дві нагороди конкурсу монографій, підручників та посібників Університету

Кафедра містобудування Львівської політехніки
Фото з нагородження

Наприкінці 2023 року в Національному університеті «Львівська політехніка» підбили підсумки традиційного щорічного Конкурсу монографій, підручників, навчальних посібників та довідкових видань. Авторські колективи кафедри містобудування Інституту архітектури та дизайну на засіданні Вченої ради 28 грудня 2023 року отримали з рук ректора професора Юрія Бобала заслужені нагороди, здобуті наполегливою працею.

У номінації «Найкращий підручник» ІІ місце посів колектив авторів, за редакцією Г. П. Петришин, Б. С. Посацького, Ю. В. Ідак, «Містобудівне проєктування. Частина 1. Місто як об’єкт проєктування», «Містобудівне проєктування. Частина 2. Проєктування структурних елементів міста».

У номінації «Найкращий навчальний посібник» І місце здобув посібник «Дендрологія» авторства Г. Б. Лукащук, за редакцією Г. П. Петришин.

Диплом переможця конкурсу Фото з нагородження Обкладинка книжки Обкладинка книжки Диплом переможця конкурсу Фото з нагородження Обкладинка книжки