22–23 травня 2019 року завідувач кафедри міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки професор Василь Гулай і доцент кафедри Віра Максимець перебували у Державній вищій професійній школі у Влоцлавку (Польща) на ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Стратегія національної безпеки у ситуації загроз – практичні наслідки для співпраці органів самоврядування, суспільства та мілітарних служб».
Зокрема, представники Університету виступили з доповідями «Суспільні загрози національній безпеці в умовах гібридної війни Російської Федерації проти України: дослідження інструментами OSINT-розвідки» та «Стратегічне планування національної безпеки в умовах гібридної війни Російської Федерації проти України».
Поряд з участю у роботі конференції львівські політехніки обговорили з польськими колегами напрями співпраці в освітній сфері та міжнародній проектній діяльності.
![на конференції у Влоцлавку](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/1/19/para/gallery/a828b-dsc8931.jpg?itok=RdUAuaIV)
![на конференції у Влоцлавку](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/1/19/para/gallery/d5fab-dsc8915.jpg?itok=b3qI1Rra)