Викладачі кафедри менеджменту організацій ІНЕМ провели воркшоп на туристичну тематику

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

30 листопада 2022 року викладачі кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту провели воркшоп «Як включити історико-культурні туристичні напрями до туристичних пропозицій Львівщини?».

Захід проходив у рамках виконання міжнародного проєкту «Співпраця у просуванні історико-культурних туристичних напрямів в Україні та країнах Вишеградської четвірки», який співфінансують уряди Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини через Вишеградські гранти Міжнародного Вишеградського фонду.

Захід організовували виконавці міжнародного проєкту – науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту організацій Львівської політехніки професор Олег Карий, доценти Ігор Кулиняк, Юлія Бондаренко та Соломія Огінок.

Серед учасників воркшопу були студенти й аспіранти, науково-педагогічні працівники Національного університету «Львівська політехніка», представники організацій сфери культури і туризму. Зокрема, зі своїми пропозиціями щодо співпраці музеїв Тернопільщини з музеями і туроператорами Львівщини виступили керівник комунального закладу «Залозецький краєзнавчий музей» (Тернопільська обл., смт Залізці) Василь Ільчишин та керівник Комунального закладу «Гусятинський краєзнавчий музей» (Тернопільська обл., смт Гусятин) Тарас Василик. Керівниця комунального закладу «Дрогобицький культурно-освітній центр імені Івана Франка» Дрогобицької міської ради (Львівська обл., м. Дрогобич) Марія Супрун окреслила перспективні напрями збереження та відновлення пам’яток культурної спадщини на прикладі міста Дрогобича, а студентка-магістр Світлана Коваль поділилася результатами свого наукового дослідження щодо особливостей застосування технологій нейромаркетингу в туризмі.

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу