Викладачі кафедри ІМКС відвідали Військово-історичний фестиваль «Чортківська офензива – 100 років»

Кафедра ІМКС Львівської політехніки
фестиваль «Чортківська офензива – 100 років»

7–9 червня 2019 року викладачі кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини Національного університету «Львівська політехніка» Р.Я. Кузьмин та І.Я. Хома відвідали Військово-історичний фестиваль «Чортківська офензива – 100 років», присвячений 100-річчю героїчного наступу Галицької армії 7–28 червня 1919 року в ході українсько-польської війни.

У рамках фестивалю представники Університету виступили на IV Науковій конференції «Чортківська офензива: звитяжна сторінка українського народу», а також провели спілкування із членами «Пласту» про важливість історії ЗУНР для сьогодення.

на фестивалі «Чортківська офензива – 100 років» на фестивалі «Чортківська офензива – 100 років» на фестивалі «Чортківська офензива – 100 років» на фестивалі «Чортківська офензива – 100 років»