Викладачі Інституту економіки і менеджменту підвищували кваліфікацію в румунському університеті «Artifex»

Кафедра ОА Львівської політехніки
професор О.С. Височан, доценти О.О. Височан та Н.П. Патрікі

Відповідно до угоди про співпрацю Національного університету «Львівська політехніка» з університетом «Artifex» (Бухарест, Румунія) у квітні 2019 року викладачі кафедри обліку та аналізу (професор О.С. Височан, доценти О.О. Височан та Н.П. Патрікі) пройшли науково-педагогічне стажування «Організація навчального процесу та здійснення наукової діяльності у сфері фінансів і бухгалтерського обліку з урахуванням європейського досвіду» у формі короткострокового підвищення кваліфікації.

Програма стажування включала такі напрями:

• вивчення принципів організації навчально-наукової діяльності в університеті «Artifex»;
  • ознайомлення з навчальною програмою та підходами до відбору предметів спеціалізованих дисциплін бухгалтерського обліку та фінансового аналізу і структури випускних робіт;
  • аналіз змісту, методів і форм навчання у сфері фінансів і бухгалтерського обліку під час проведення лекційних і практичних занять;
  • вивчення напрямів наукових досліджень, які здійснює університет «Artifex».

Також викладачі поділились досвідом розроблення й реалізації наукових програм із залученням державних і грантових коштів та обговорили можливості й напрями подальшого наукового співробітництва та практичного використання результатів спільного дослідження.

на стажуванні на стажуванні