Викладачі ІГСН активно працюють над українсько-польським проектом із захисту прав національних меншин

Кафедра ПМВ Львівської політехніки
обговорення

Триває активна робота викладачів кафедри політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка» над українсько-польським проектом «Державна політика щодо захисту прав національних меншин: досвід України та Польщі», що реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України.

У рамках проекту професор кафедри Микола Бучин зустрівся з головою Об’єднання українців в Щецині (Польща) Іваном Сирником та представниками місцевих ЗМІ. Наші викладачі досліджують діяльність української меншини в сучасній Польщі (на території Вармінсько-Мазурського, Поморського, Західнопоморського воєводств), а польські науковці на чолі із професором Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині Терезою Астрамович-Лейк – польську меншину в Україні (Львівська, Житомирська, Вінницька області).