Викладачі Інституту гуманітарних та соціальних наук одержали польську нагороду імені Івана Виговського

ІГСН Львівської політехніки
Викладачі ІГСН одержали польську нагороду імені Івана Виговського

У Залі Сенату Варшавського університету відбулося вручення нагород імені Івана Виговського, яку присуджує Капітула з представників 23 провідних польських університетів під патронатом Президента Республіки Польща Анджея Дуди.

Серед нагороджених – викладачі Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка»:

• Віктор Савка, кандидат соціологічних наук, доцент кафедри соціології та соціальної роботи;
  • Мар’ян Лопата, кандидат політичних наук, асистент кафедри політології та міжнародних відносин.

Нагорода імені Івана Виговського заснована в 2014 році Центром досліджень Східної Європи Варшавського університету та впливовою громадською фундацією «Колегіум Європи Східної». Нагородою відзначають досягнення українських громадян у розвитку науки, культури і суспільного життя, дослідженні історичних, сучасних і формуванні майбутніх зв’язків України з Польщею та Європою.

Мар’ян Лопата Мар’ян Лопата Віктор Савка Віктор Савка