Викладачі й студенти Інституту сталого розвитку взяли участь у V Міжнародному Екофорумі «Вода та Енергія»

Кафедра ЕЗП Львівської політехніки
на еко-форумі

Викладачі кафедри екології та збалансованого природокористування Національного університету «Львівська політехніка» разом зі студентами відвідали V Міжнародний Екофорум «Вода та Енергія» (Lviv Eco Forum’19).

З доповіддю в межах пленарної дискусії «Регіональні плани дій поводження з відходами та досвід ЄС» виступив завідувач кафедри Мирослав Мальований.

Також свою роботу на Екофорумі презентувала Ярина Іващишин, яка стала призером Міжнародного конкурсу «Stokholm Junior Water Prize» із проєктом, який було виконано на кафедрі ЕЗП Львівської політехніки.

на еко-форумі на еко-форумі на еко-форумі на еко-форумі на еко-форумі на еко-форумі