Викладачі автомобільно-дорожнього коледжу Львівської політехніки пройшли навчання в Естонії

Автомобільно-дорожній коледж Львівської політехніки
навчання в Естонському навчальному центрі «Vana-VigalaTehnika-jaTeeninduskool»

З 15 до 22 лютого 2016 року викладачі автомобільно-дорожнього коледжу Національного університету «Львівська політехніка» спільно з викладачами інших освітніх закладів пройшли навчання в Естонському навчальному центрі «Vana-VigalaTehnika-jaTeeninduskool».

За підсумками навчання за програмою «Використання віртуального навчального середовища та діагностики двигунів» представники коледжу отримали відповідні сертифікати.

Заплановано ще п’ять поїздок для вивчення діагностування всіх електронних систем сучасних автомобілів.