У стартап-школі Політехніки викладач з Університету Кінгстона прочитає курс «Agile Project Management»

Tech StartUp School Львівської політехніки
курс «Agile Project Management»

7–9 червня 2019 року в Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» доктор Сергій Ковела з Кінгстонського Університету (Лондон) прочитає курс «Agile Project Management».

Цей курс допоможе ефективніше здійснювати управління, послідовно та структурно підходити до розроблення проектів, адаптовувати філософію Agile у щоденні бізнес-процеси.

Доктор Ковела викладає широкий спектр дисциплін за напрямами IT для бізнесу, бізнес-консультування, стратегічне планування та управління проектами, є послом Agile Business Consortium в Україні й має почесне звання Freeman of the City of London (Great Britain).

Більше про курс, організаторів та лектора