Викладач Університету проведе заняття у рамках серії ІТ-майстер-класів для школярів Львівщини

Департамент освіти і науки Львівської ОДА
Заставка до заходу

Упродовж листопада 2021 року буде проведено серію ІТ-майстер-класів для школярів Львівщини. Марафон відбудеться в онлайн-форматі. Під час майстер-класів кожен охочий зможе дізнатися більше і спробувати свої сили у графічному дизайні, веброзробці, розробці ігор, 3D-моделюванні.

Зокрема, 13 листопада з 13:00 до 14:20 для школярів 12–15 років відбудеться майстер-клас «Інтернет речей та штучний інтелект у розумному будинку» від старшого викладача кафедри систем штучного інтелекту Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Романа Гаська і доцента кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Української академії друкарства Юрія Петяка.

Реєстрація

Графік проведення майстер-класів – на сторінці Департаменту освіти і науки Львівської ОДА у соцмережі Фейсбук.