Викладач Львівської політехніки став новим почесним консулом Республіки Австрії у Львові

За матеріалами сайту «Львівські новини»
Маркіян Мальський

Призначено нового почесного консула Республіки Австрії у Львові. Цю посаду обійняв Маркіян Мальський, відомий львівський дипломат, кандидат юридичних наук, асистент кафедри теорії та філософії права Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка».

Про цю подію повідомив на власній сторінці у Фейсбуці сам пан Мальський:

– Дорогі друзі, радий повідомити, що сьогодні отримав екзекватуру про призначення мене Почесним консулом Республіки Австрії на території Львівської, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської та Рівненської областей. Залишаючись адвокатом та партнером АО Arzinger, відтепер виконуватиму цю почесну місію. Австрія відіграє важливу роль у серцях мешканців Західної України, а напрямків для співпраці є безліч!