Викладач Львівської академічної гімназії при Університеті стала переможцем виставки-конкурсу «Мамина світлиця»

За матеріалами Освітнього порталу Львівщини
Викладач ЛАГ стала переможцем конкурсу «Мамина світлиця»

7 листопада 2017 року в приміщенні Львівського обласного Будинку вчителя відбулось закриття виставки-конкурсу «Мамина світлиця» та нагородження його учасників.

Виставка має на меті показати рушник як оберіг українського народу, популяризувати майстерність учителів із народного промислу «вишивання», уміння передати свої знання учням. На виставці-конкурсі демонстрували понад сто п’ятдесят старовинних, обрядових та сучасних рушників із 15 районів Львівської області та Львова.

Переможцям обласної виставки-конкурсу «Мамина світлиця» присуджено перші та другі місця і нагороджено грамотами і призами. Серед переможців – Ірина Вах, викладач Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка».