Викладач катедри української мови провела заняття з учнями НВК «Школа-гімназія Шептицьких»

Катедра української мови Львівської політехніки
Школа-гімназія Шептицьких

6 жовтня 2022 року доцент катедри української мови Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки Анна Середницька провела заняття на тему «Мовні норми в тестах ЗНО» з учнями 11 класу в Навчально-виховному комплексі «Школі-гімназії Шептицьких», продовживши багаторічну традицію зустрічей зі школярами у межах профорієнтаційного проєкту «Дні Львівської політехніки в школі». Проєкт уже вкотре реалізується під керівництвом Інтелектуального навчально-наукового центру професійно-кар’єрної орієнтації Університету.

Учні отримали актуальну інформацію про вимоги до абітурієнтів та можливості здобуття вищої освіти в Національному університеті «Львівська політехніка».