Викладач кафедри СШІ проведе майстер-клас для школярів «Як запрограмувати робота на базі Arduino»

Департамент освіти і науки Львівської ОВА
Заставка до матеріалу

Школярів Львівщини віком 9–16 років запрошують на безоплатні практичні заняття та майстер-класи з різних напрямків ІТ.

Заняття з графічного дизайну, веброзробки, програмування, розробки ігор, фотомайстерності проведуть співробітники львівських ІТ-компаній, а також досвідчені фахівці галузі.

Зокрема, 18 вересня о 13:00 розпочнеться майстер-клас для школярів 10–14 років «Як запрограмувати робота на базі Arduino» від викладача кафедри систем штучного інтелекту Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки Романа Гаська. Для участі у заході потрібно зареєструватися.

Повний розклад занять – на сторінці департаменту освіти і науки Львівської ОВА у соцмережі Фейсбук.