Викладач кафедри прикладної математики ІМФН одержала премію імені Я.С. Підстригача для молодих науковців

Кафедра ПМ Львівської політехніки
лауреат премії імені Я.С. Підстригача – Ірина Рижа

В Інституті прикладних проблем механіки і математики імені Я.С. Підстригача НАН України відбулася чергова щорічна конференція молодих учених «Підстригачівські читання – 2019». У ній взяли участь близько 60 молодих вчених із різних міст України, а також молоді вчені з Польщі.

З метою популяризації серед молодих науковців імені та вагомого внеску академіка Ярослава Підстригача у розвиток окремих розділів механіки, математики та математичного моделювання, а також для стимулювання і заохочення талановитих молодих учених на конференції було вручено премії імені Я.С. Підстригача для молодих науковців за напрямами «Механіка», «Математика» і «Математичне моделювання» (по одній за кожним напрямом).

Серед лауреатів премії – викладач кафедри прикладної математики Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки Ірина Рижа.

лауреат премії імені Я.С. Підстригача – Ірина Рижа