Викладач кафедри ІМКС про Другу світову війну та її інтерпретації в сучасних українських реаліях

Кафедра ІМКС Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Старший викладач кафедри історії, музеєзнавства і культурної спадщини Національного університету «Львівська політехніка» В.М. Банах 9 травня взяв участь у телевізійній програмі «Прямо в очі» на тему «Друга світова війна та її інтерпретації в сучасних українських реаліях» на телеканалі «Перший Західний».

Тема розмови була присвячена Дню Примирення 8 травня. Обговорили тематику актуальності й необхідності святкування саме Дня Примирення в сучасних українських реаліях. Було окремо наголошено на необхідності подолання усталених радянських стереотипів й відмови від концепту Великої вітчизняної війни. Гість студії розповів також про актуальні наукові напрацювання й перспективи подальших досліджень українських істориків, пов’язаних із тематикою Другої світової війни.

Впродовж телепрограми було також проаналізовано внесок українців у перемогу над нацизмом і ціну цієї перемоги для України.