Вийшов з друку навчальний посібник «Фізико-хімічні властивості скла. Методи визначення та розрахунку»

Кафедра хімічної технології силікатів Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

Вийшов з друку навчальний посібник Вахула Я.І., Магорівська Г.Я. Фізико-хімічні властивості скла. Методи визначення та розрахунку: навчальний посібник. – Львів: Видавництво «Левада», 2022. – 158 с. ISBN 978-617-8070-22-9 для студентів спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія».

У посібнику наведено характеристику фізико-хімічних властивостей скла. Розглянуто основні методи експериментального визначення і теоретичного розрахунку властивостей скла.

Навчальний посібник призначений для студентів вищих навчальних закладів, а також аспірантів, наукових та інженерно-технічних спеціалістів скляної промисловості.