Вийшов друком навчальний посібник «Правове забезпечення ґендерної рівності»

Центр правових досліджень ґендерної рівності Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

Центр правових досліджень ґендерної рівності Національного університету «Львівська політехніка» презентує навчальний посібник «Правове забезпечення ґендерної рівності». Видання підготувала керівниця Центру, к.ю.н., доцентка кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Ірина Андрусяк.

У навчальному посібнику відображено напрями й особливості формування ґендерної політики в Україні. Акцентовано на світовому, регіональному та національному досвіді правового забезпечення ґендерної рівності.

Ґендерна проблематика представлена в історико-правовому контексті без спроб ототожнення з феміністичною історіографією, жіночими студіями чи жіночою історією, які є окремими сферами наукових досліджень із власним предметом дослідження та методологією.

Для студентів юридичних закладів вищої освіти, викладачів, а також для фахівців різних галузей, які цікавляться ґендерною проблематикою.

Правове забезпечення ґендерної рівності: навчальний посібник / І. П. Андрусяк. Львів : Галицька видавнича спілка, 2023. 176 с. ISBN 978-617-8092-10-8