Видавництво Львівської політехніки випустить у світ інноваційний посібник із сучасної архітектури

Кафедра дизайну та основ архітектури Львівської політехніки
Обкладинка книжки

У Видавництві Львівської політехніки вийшли перші примірники навчального посібника доцента кафедри дизайну та основ архітектури Інституту архітектури і дизайну Романа Франківа «Сучасна архітектура».

Цей посібник характеризується новим підходом до передавання знань, який враховує специфіку людини інформаційної епохи.

«Під час написанні посібника використано методику, яка ґрунтується на співпереживанні, що допомагає покращити сприйняття та засвоєння знань, за короткий час зрозуміти основний зміст явищ сучасної архітектури», – зазначає автор.

Поява такої навчальної літератури свідчить про те, що Львівська політехніка не лише швидко адаптується до світового досвіду вдосконалення навчання, але також пропонує власні відповіді на актуальні виклики сучасної освіти.

Автор книжки Розворот книжки Розворот книжки Обкладинка книжки Обкладинка книжки