Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування»

Інститут модернізації змісту освіти
Заставка до конкурсу

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що у 2024–2025 навчальному році Миколаївський національний аграрний університет ініціює проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі страхування.

Метою конкурсу є створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки та спрямування їхньої науково-творчої діяльності на розв’язання проблем страхового ринку України, пошуку стратегічних орієнтирів та ідей для його розвитку, оволодіння здобувачами вищої освіти інноваційними технологіями страхової справи, дослідження світових практик страхування.

Тематичні напрями:

• страховий ринок в умовах трансформаційних змін;
  • страховий менеджмент.

Конкурс буде проведено у два тури:

• перший тур – у закладах вищої освіти (листопад 2024 року – січень 2025 року);
  • другий тур – на базі Миколаївського національного аграрного університету (лютий – квітень 2025 року).

Підсумкова науково-практична конференція – у змішаному режимі (15–16 квітня 2025 року).

Докладніше – на сайті організаторів