Всеукраїнський конкурс «Молодий вчений року» запрошує долучитись до роботи організаційного комітету

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Заставка до матеріалу

Шановна наукова спільното!

Всеукраїнський конкурс «Молодий вчений року» відкриває двері для нових членів у Організаційний комітет.

Стати частиною комітету – це виконувати ключову роль в організації та проведенні конкурсу, де ви допомагатимете відзначати найкращих молодих науковців, підтримувати їхній професійний розвиток та сприяти реалізації їхнього потенціалу. Ви будете працювати з найкращими представниками наукового світу, зустрічатися з лідерами галузі та формувати майбутнє науки.

Долучившись до роботи організаційного комітету, ви зможете активно впливати на розвиток наукових талантів у країні та підтримувати прогресивні ідеї. Ваш внесок буде помітним і важливим для розвитку всієї наукової спільноти.

Якщо ви готові зробити свій внесок у підтримку молодих дослідників, заповніть анкету.

Крайній термін подання заявок – 25 вересня 2024 року.