Всеукраїнська олімпіада з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів – випускників ОКР «молодший бакалавр»

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Шановні викладачі та студенти!

Кафедра обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів – випускників ОКР «молодший бакалавр», яка відбудеться на базі кафедри.

Участь в Олімпіаді можуть брати студенти коледжів, які навчаються за спеціальностями економічного та управлінського спрямування. Кількість учасників від одного закладу освіти необмежена.

Олімпіада проходитиме у формі тестування та розв’язання практичних завдань з теорії бухгалтерського обліку, фінансового обліку, оподаткування у два тури.

Перший тур відбуватиметься до 31 березня 2024 року. Для участі в Олімпіаді та проходження тестування необхідно зареєструватись, а також заповнити анкету учасника олімпіади з БО – 2024. Без заповненої анкети результати тестування під час першого туру не буде враховано у загальному заліку Олімпіади. Реєстраційні дані першого туру буде також використано у другому турі.

Після реєстрації для доступу до тестів потрібно ввести ключове слово: olimpiada-oa.

Під час другого туру, який відбудеться 25 травня 2024 року, учасник проходить тестування та розв’язує практичні задачі.

Обов’язковим для всіх учасників є заповнення анкети учасника олімпіади з БО – 2024.

Результати Олімпіади оцінюють за 100-бальною шкалою: 10 балів – під час першого туру, та 90 балів – під час другого.

До участі у другому турі учасників допускають незалежно від їхньої участі та результатів у першому турі.

Докладніша інформація щодо проведення Олімпіади – на її сайті.