Всесвітній онлайн-університет: 50 курсів від провідних університетів світу будуть доступні українською

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

У партнерстві з Міністерством освіти і науки України та за підтримки Посольства США в Україні Prometheus запускає Всесвітній онлайн-університет.

Це проєкт, який покликаний створити унікальну освітню систему та забезпечити рівний доступ до знань для всіх українців. У його межах упродовж трьох років Prometheus уперше перекладе українською мовою 50 найкращих онлайн-курсів – їх розмістять безплатно на платформі.

У перекладі будуть доступні програми від Гарвардського та Каліфорнійського університетів, Массачусетського технологічного інституту, університетів Джона Гопкінса, Мічигану, Іллінойсу та Дюка.

Курси, на які вже можна зареєструватися:

Долучайтеся!