Все, що необхідно знати про каучук і ґуму: книжкова новинка ІХХТ і кафедри хімічної технології переробки пластмас

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

Запропоновано поглиблений курс з технології еластомерів і формування з них виробів. Розглянуто класифікацію еластомерів і основні способи їх одержання. Описано механізми вулканізації каучyків, методи і способи її здійснення. Розглянуто склад систем, що вулканізуються, класифікацію та призначення інгредієнтів ґумових сумішей, а також основні процеси виробництва ґум. Висвітлено сучасні уявлення про способи перероблення еластомерів на вироби та технології перероблення відходів виробництва ґум.

Для студентів, аспірантів та викладачів хіміко-технологічного профілю закладів вищої освіти та наукових працівників, які працюють у галузі технології перероблення полімерних та композиційних матеріалів.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки