Володимир Шеремей, магістрант кафедри МІ: «Вступ на освітню програму «Міжнародна інформація» був для мене важливим кроком»

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Володимир Шеремей

Своїми враженнями про навчання у Львівській політехніці ділиться студент групи МІМ-11 кафедри міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Володимир Шеремей:

«Передусім хочу сказати, що цей навчальний рік пройшов дуже захопливо та цікаво. Навчання в Університеті перевершило всі мої сподівання. Викладачі тут справжні професіонали, вони не лише глибоко знають свій предмет, але й уміють передати свої знання студентам у цікавій та доступній формі. Лекції і семінари завжди насичені корисною інформацією та інноваційними методами навчання.

До цього я закінчив Львівський державний університет безпеки життєдіяльності за фахом «Комп’ютерні науки».

Вступ на освітню програму «Міжнародна інформація» був для мене важливим кроком. Я дуже хотів потрапити на кафедру міжнародної інформації Університету через її багату історію, репутацію та гарні можливості для розвитку. Ще одна причина вибору саме цього закладу – тут створено чудові умови для самореалізації та професійного зростання.

Викладачі активно ініціюють і залучають студентів до участі в різних конференціях, семінарах і проєктах, що дає нам змогу не лише отримувати теоретичні знання, але й застосовувати їх на практиці. Це сприяє нашому всебічному розвитку і дає можливість поглибити знання у сфері міжнародної інформації, розширити кругозір і здобути нові навички, які будуть корисні у майбутній кар’єрі.

Особливо варто відзначити підтримку й мотивацію з боку викладачів, які завжди готові допомогти студентам, надати консультації та спрямувати у правильному напрямку. Це значно підвищує якість навчання та робить процес здобуття знань приємним і результативним.

Я вдячний Львівській політехніці за всі можливості, які мені надає цей заклад, і з нетерпінням чекаю наступного навчального року, сподіваючись на нові досягнення та незабутні враження».