В.о. завідувача кафедри ЕКМ взяв участь у засіданні круглого столу з питань використання штучного інтелекту в освіті

Кафедра економіки і маркетингу Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-засідання

У червні 2023 року д.е.н., професор, в.о. завідувача кафедри економіки і маркетингу Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Максим Безпарточний взяв участь в онлайн-засіданні круглого столу «Використання штучного інтелекту в освіті: ChatGPT і більше».

Доповіді учасників стосувалися:

• питань використання великих мовних моделей у вищій освіті й дослідницькій діяльності;
  • потенціалу штучного інтелекту в розвитку персонального навчального середовища;
  • викликів та перспектив використання штучного інтелекту в освіті;
  • використання ChatGPT як засобу навчання програмуванню.

Значну увагу учасників привернули дискусії щодо аспектів авторського права й академічної доброчесності у використанні штучного інтелекту, впливу штучного інтелекту на розвиток soft skills, особливостей використання штучного інтелекту для формування змісту навчання.

У заході взяло участь більше 700 осіб із різних закладів освіти України.

Подія відбулася за підтримки УкрІНТЕІ, Ради молодих учених при МОН України та Офісу підтримки вченого.

Скріншот з онлайн-засідання Скріншот з онлайн-засідання Скріншот з онлайн-засідання Скріншот з онлайн-засідання Скріншот з онлайн-засідання