За матеріалами сайту «Форум видавців»
Видавництво Львівської політехніки

Цього року, як і завжди, в межах XXIV Форуму видавців у Львові, що пройде з 13 по 17 вересня 2017 року, відбудеться конкурс на кращу книгу Форуму.

Книжки оцінюватимуть у межах 15 номінацій, серед яких:

• Точні та природничі науки
  • Суспільні та гуманітарні науки
  • Історія
  • Професійна література
  • Навчальна література
  • Довідкова література

У кожній номінації визначать лише одного переможця.

Видавництво Львівської політехніки подало на Конкурс «Найкраща книга Форуму 2017» 15 книжок:

1. Doctores honoris causa Львівської політехніки
  2. Педагогіка вищої школи
  3. Логістика та управління ланцюгами поставок. (Серія «Світ маркетингу і логістики». Випуск 12)
  4. Механіка
  5. Архітектор Григорій Пежанський та розвиток фізичної культури в Галичині кінця ХІХ – початку ХХ століття
  6. Математичний аналіз функцій дійсної змінної
  7. Основи психології і педагогіки
  8. Алгоритми та методи опрацювання зображень
  9. Іван Франко: вершини і низини (інтерпретації вибраних віршів, циклів і поем зі збірки «З вершин і низин»)
  10. Наноматеріалознавство і нанотехнології
  11. Від Реальної школи до Львівської політехніки: нариси з історії Львівської політехніки (1816–1918)
  12. Моторні палива з альтернативної сировини
  13. Творчість Є. М. Лисика в часі, просторі, сценографії та архітектурі
  14. Національний університет «Львівська політехніка». Архітектурний атлас // Lviv Polytechnic National University. Architectural Atlas
  15. Аналіз та обробка потоків даних засобами обчислювального інтелекту

Церемонія нагородження переможців Конкурсу відбудеться 14 вересня 2017 року у Львівському національному академічному театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.