Вітання ректора Університету з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України

Юрій Бобало, ректор Львівської політехніки
Фасад головного корпусу Львівської політехніки

Шановні політехніки!

14 жовтня ― особливий день, який об’єднує свята: Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України, День створення УПА та День українського козацтва.

Нового змісту це свято набуло від часу війни на Сході нашої держави. Тепер 14 жовтня – це також день пам’яті та вшанування подвигу тих, хто, жертвуючи найдорожчим ― своїм здоров’ям і життям, захищають Україну.

Особливий цей день і для Львівської політехніки, адже десятки наших студентів, викладачів, працівників пройшли через нещадне горнило бойових дій. І цей подвиг є безумовним свідченням любові та відданості своєму народові. Лише завдяки таким людям ми маємо можливість сьогодні працювати, вчитися, бути поруч зі своїми рідними.

Дякуємо за Вашу жертовність і Ваш героїзм!

Слава Україні! Героям слава!